ЗСУ просуваються в Луганській області, до Кремінної залишилося кілька кілометрів, – Гайдай

0
116

Збройні сили України просуваються в Луганській області. Ситуація в регіоні залишається складною, але українські захисники просуваються до Кремінної – до населеного пункту залишилося кілька кілометрів.

Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі телемарафону в четвер, 1 грудня. За його словами, ЗСУ також рухаються вперед у напрямку Сватового, – пише Оbozrevatel.

“Ситуація досить складна, але кардинально відрізняється з одного і з іншого боку Луганської області. Щодо Донецького напрямку – у Білогорівці ЗСУ тримають оборону, там постійно йдуть спроби прорвати лінію оборони та захопити цей населений пункт. Щодо напрямку Сватового та Кремінної – там ситуація на 180 градусів інша. ЗСУ потихеньку просуваються вперед. Ми нещодавно публікували відео з Кремінської підстанції, знищеної окупантами, – вона розташована буквально за кілька кілометрів від самої Кремінної”, – розповів він.

ЗСУ просуваються в Луганській області, до Кремінної залишилося кілька кілометрів, – Гайдай

Гайдай додав, що російські окупанти мають багато техніки, крім того, вони замінували дороги, мости, будівлі, лісопосадки, побудували укріпрайони. Росіяни звезли на Луганщину також багато особового складу – кадировців, бойовиків “ЛНР/ДНР”, нещодавно мобілізованих найманців ПВК “Вагнер”.

Глава ОВА зазначив, що на цьому напрямку українським захисникам дуже важко дається кожен метр землі.