Жарт Галкіна викликав істерику у Скабєєвої: “Прямий заклик до мого в6ивства

0
248

На нещодавньому концерті гуморист “пройшовся” по пропагандистах.

Російський гуморист Максим Галкін, який від початку повномасштабного вторгнення підтримав Україну, продовжує виступати зі своїми концертами у Європі та світі, – пише ТСН.

На одному з нещодавніх виступів Галкін “пройшовся” по путіністу Філіпу Кіркорову та пропагандистці Ользі Скабєєвій. Гуморист сказав, що якби Кіркорова відправили на фронт у прозорих колготах, а в руках водночас він триматиме голову Скабєєвої, то перемир’я на декілька днів забезпечене.

@mister____bogart

#галкін #фронт #кіркоров #скабєєва #скабеева #киркоров #галкин #максгалкин #перемирие #шутки #жарти #филиппкиркоров

♬ оригинальный звук – mister__bogart

Своєю чергою, пропагандистка вже відреагувала на жарт Галкіна. У Скабєєвої сталася істерика. У своєму Telegram-каналі путіністка назвала гумориста “гнидою” і заявила, що він закликає до її вбивства:

“Це прямий заклик до вбивства? Чи ще непрямий? Є юристи? Правда ж смішно? Який душевний та безневинний хлопчик. Голова Скабєєвої у Кіркорова в руках. Ахаха. Ви навіщо такому чудовому гумористу влаштували камінгаут? Навіщо розповіли, що Галкін – гей? Брехуни. Галкін – не гей. Він формений п*д*раст. Ублюдок. Звичайна гнида, як каже Лукашенко”, – вибухнула гнівом Скабєєва.

Її підтримав інший пропагандист Андрій Малахов, який у словах Галкіна також побачив погрозу:

“Хочеться зрозуміти, це заклик? Ну, тобто з боку жартівника, це заклик до розправи над журналістом? Враховуючи, що Ольгу реально планували вбити, що їй постійно надходять погрози, я впевнений, що слова Галкіна треба сприймати лише як заклик до вбивства. І ось не треба цього “ах, він просто жартує, ах, ви звірі, панове”. Ми всі дорослі люди. І розуміємо, що таке слово і як воно впливає”, – написав у своєму Telegram Малахов.