Залужний припустив, що Росія може знову атакувати Київ

0
273
Окупанти можуть знову атакувати Україну з території Білорусі для того, щоб захопити столицю.

Про це у спільній статті на Укрінформ написали головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та генерал-лейтенант, перший заступник голови оборонного комітету Верховної Ради Михайло Забродський, пише Еспресо

“Привабливою для противника може виглядати перспектива просування на Запорізькому напрямку. Вона забезпечує подальші дії на північ та створення прямої загрози оволодіння Запоріжжям та Дніпром, що в свою чергу призведе до втрати українською стороною контролю над значною частиною Лівобережної України. Не виключені з порядку денного і повернення до задуму захопити Київ  та загроза повторного розгортання бойових дій з території Республіки Білорусь”, – йдеться у матеріалі.

Серед оперативних планів країни-агресорки- це просування на Ізюмському та Бахмутському напрямках для виходу на адміністративний кордон Донеччини.

Залужний  сказав, що найбільше можливостей для росіян може дати подальше просування на Півдні України, щоб заволодіти Миколаєвом та Одесою і створювати загрозу для Заходу та Центру України.