За рішенням суду хлопець не проходитиме військову службу через релігійні погляди

0
141

Івано-Франківський окружний адміністративний суд дав позитивну відповідь на за позовом члена Релігійного об’єднання Свідків Єгови.

Як висловився позивач, його сумління не дає змогу йому проходити військову службу згідно зі своїми релігійними переконаннями.

Про це проінформувала пресслужба Івано-Франківського окружного адмінсуду,

“Свідки Єгови є релігійною організацією, що дотримується принципів пацифізму, їхня віра не дозволяє служити в армії, одягати військову форму та брати до рук зброю. та вс вою чергу, вони дали згоду проходити альтернативну службу за умови, що вона не буде дотична з військовими організаціями”

ПРАВО СВІДКІВ ЄГОВИ НА ВІДМОВУ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА РЕЛІГІЙНИМИ ПЕРЕКОНАННЯМИ ГАРАНТОВАНО КОНВЕНЦІЄЮ І ПРАКТИКОЮ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ. НЕЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТАКИМ ОСОБАМ МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗУВАТИ ЇХ ПРАВО НА АЛЬТЕРНАТИВНУ (НЕВІЙСЬКОВУ) СЛУЖБУ Є ВТРУЧАННЯМ У ЇХ СВОБОДУ СПОВІДУВАТИ СВОЮ РЕЛІГІЮ”, – йдеться у тексті повідомлення суду.

Рішення суду можна оскаржити в апеляційному порядку.Івано-Франківський окружний адміністративний суд виніс своє рішення за клопотанням члена Релігійного об’єднання Свідків Єгови.