За який хр*н?! У Києві люди бурхливо реагують на нові правила перевезень (відео)

0
183

На автовокзалі через перевірки утворилися черги

В Україні вже другий день діють нові правила перевезень, які вплинули на роботу залізничного, авіаційного та автобусного транспорту між областями. Деяким людям все ще важко виїхати, адже у них немає COVID-сертифікату.

Скандали на автовокзалі

Сьогодні, 22 жовтня, в Києві з автовокзалу до Рівненської області не змогла виїхати одна з пасажирок. У жінки немає COVID-сертифіката, а ПЛР-тест прострочений.

“Я здала тест, а він діє три дні. Один день прострочений. Що, не можна пропустити? Я повинна їм зараз платити 700 гривень, щоб я знову здала цей тест? А чому безкоштовно його не можна зробити? Бюджет поповнювати на мені?! За який хр*н?! Я отримую 1 800!” – стверджує пасажирка.

Другий день перевірок

8:56 За словами поліцейського, на другий день проблем вже набагато менше. Перевізники краще реагують на перевірки, не конфліктують і надають документи.

8:50 Патрульні поліцейські приїхали на автостанцію “Київ”, яка знаходиться біля Центрального залізничного вокзалу. Правоохоронці перевірятимуть, як перевізники і пасажири міжрегіонального транспорту дотримуються нових правил.