Вже зараз треба дбати про тепло і світло: Данілов назвав єдиний шанс для кремлівських злочинців закінчити життя в безпеці

0
96

Росії слід відмовитися від намагань знищити українську енергетичну систему. Від того, чи буде в Україні тепло та світло, залежить майбутнє та особистий комфорт злочинців, що перебувають при владі в РФ.

Представники кремлівська верхівки вже зараз мусить подбати про те, аби в українських в’язницях, де вони доживатимуть віку, було світло та тепло, адже це їхній єдиний шанс вижити. З відповідним попередженням на своїй сторінці у Facebook виступив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов, – пише Оbozrevatel.

На його думку, воєнні злочинці, що нині засіли у Кремлі та віддають звідти злочинні накази по фактичному геноциду українського народу, неминуче будуть відповідати за скоєне. Зокрема, й за спроби знищити українську енергетичну систему у переддень зими, аби занурити Україну та українців у холод та морок.

“Росії не варто намагатися знищити українську енергетичну систему. Поясню чому. Для пєскова, пригожина та інших кірієнків – діячів кремлівського режиму – єдиний шанс провести залишки життя в безпеці – це скористатися можливостями української пенітенціарної системи, яка з радістю їх прийме і давно з нетерпінням чекає. У зв’язку з цим їм слід завчасно подбати, щоб в їхніх камерах було тепло і світло. Тож рекомендую уважно вивчити інструкції та рекомендації проєкту “Хочу жити”, – наголосив Данілов.

 Вже зараз треба дбати про тепло і світло: Данілов назвав єдиний шанс для кремлівських злочинців закінчити життя в безпеці