“Війна означає кінець Путіна”: польський міністр – про загрозу “Мінська-2

0
60

Війна проти України у тривалій перспективі означатиме кінець Путіна, вважає Маріуш Блащак

Якщо Захід дозволить Росії залишити за собою хоча б якусь частину української території, це означатиме, що світ дозволяє Путіну руйнувати весь післявоєнний порядок.

Про це заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак в інтерв’ю “Укрінформу“.

“Це означало б, що ми дозволяємо Росії руйнувати весь післявоєнний порядок. Цього не можна допустити”, – сказав Блащак у відповідь на питання, чи доведеться Україні погодитися з втратою частини своєї території.

Польський міністр переконаний, що “у довгостроковій перспективі ця війна означає кінець Путіна“. Він певен: повне визволення окупованих українських територій є лише питанням часу, а умови миру визначатимуть самі українці.

“Стає все більш очевидним, що Путін не зможе зберегти обличчя у результаті цієї війни. Україна має перемогти, інакше це буде заохоченням для Росії знову завдати удару або по Україні, або по інших країнах. Укладення іншого договору на кшталт так званого “Мінська-2″ слугуватиме лише відбудові військового потенціалу РФ з метою відновлення воєнних дій”, – наголосив Блащак.

Саме тому голова Міноборони Польщі закликає продовжувати постачання зброї до України та економічний і політичний тиск на РФ, адже це наразі є найкращим інструментом стримування Кремля.