Українські війська фактично знищили бойовиків з Донбасу, – майор ЗСУ

0
95

Військові із псевдореспублік до певного часу були одними з найдосвідченіших серед ворожих сил. Однак натепер таких майже не залишилось – на 90% це вже інші люди, які не мають підготовки.

Таку думку 24 Каналу висловив майор 3 штурмової бригади ЗСУ Максим Жорін. За його словами, мобілізовані із псевдореспублік протягом усіх дев’яти років російсько-української війни брали участь у бойових діях.

“На самому початку повномасштабної війни підрозділи так званої “ДНР” були одними з найдосвідченіших, тому що вони весь цей час брали участь у бойових діях. Попри всі нюанси всередині, вони мали величезний досвід і неабияку підготовку”, – сказав Жорін.

Де бойовиків із псевдореспублік загинуло найбільше

Майор ЗСУ зазначив, що живих досвідчених бійців із псевдореспублік майже не залишилось.

“Більшість з них знищили ще мої побратими в Маріуполі під час спроб захоплення міста. Саме там загинула величезна кількість бійців так званої “ДНР” з досвідом бойових дій. Вони вже назавжди лишилися навколо Маріуполя”, – розповів Жорін.

Крім того, багато мобілізованих загинуло на Запорізькому й Донецькому напрямках.

На думку майора, на 90% це вже абсолютно інші люди, які не мають досвіду та не зможуть так вести бойові дії. Тому з ними не має бути великих проблем.