У Києві колишня головна санлікарка Києва переїхала жінку на “зебрі”. Фото та відео інциденту ДТП 18+

0
245

Ірина Козлова, колишня санітарна лікарка столиці , яка буда на цій посаді протягом 12 років і в останні роки була головою СЕС Шевченківського району, немовби скоїла ДТП, в результаті якої постраждала жінка. Аварія трапилася ще 1 травня, але відомо про неї стало тільки в понеділок, 17-го.

Про це розповіла Наталія Дика,сама потерпіла, на своїй сторінці в Facebook. Жінка каже, авто збило її на перехресті вулиць Саксаганського та Антоновича, коли вона перетинала дорогу на зелене світло світлофора. Машина переїхала пішохода чотирма колесами й навіть не зупинилася. Постраждала також оприлюднила відео аварії.

“Водійка зупинила авто на 15 метрів нижче від місця інциденту, після того як на дорогу вибігли з криками свідки. Дякуючи диву і своїй комплекції я зосталася живою, а не розчавленою під колесами машини”, – поділилася жінка.

Момент аварії

В результаті ДТП у неї було вибито п’ять центральних зубів та розірвано ясна. Дика також отримала струс мозку, грижу в хребті, розсічення голови, численні забої, рани, гематоми всього тіла. Жінці зробили операцію на щелепі.

За її словами, сім’я винуватиці ДТП обіцяла відшкодувати витрати, але у підсумку не виконала обіцяного.

Обережно, кадри 18+!

Наслідки аваріїГематоми на нозі

Відео з моментом аварії 18+ можна подивитися тут.

Повний пост постраждалої:

Скриншот

Скриншот

Скриншот

Скриншот

Скриншот

Скриншот

Скриншот