Тим, хто в Україні очікує на “прихід Путіна”, нехай доля Юди буде застереженням – ПЦУ

0
91

ПЦУ 19 квітня розмістила заяву, у якій застерегла громадян України, що лояльно відносяться до російських військ і президента РФ Володимира Путіна.

“Застерігаємо військовослужбовців Російської Федерації, усіх офіційних і таємних найманців Кремля – не будьте причасними до злочинів ваших начальників. Зверніть увагу на слова писання: “Не обманюйтесь: Бог зневаженим не буває. Що посіє людина, те й пожне” (Гал. 6:7). А хто сіє вітер, той пожне бурю (див. Ос. 8:7). Це безпосередньо стосується й тих, хто в Україні прагне на “прихід Путіна”. Доля Юди Іскаріота нехай буде для вас застереженням та уроком – не ступайте на шлях зради і прислужництва ворогу”, – написано в повідомленні.

У ПЦУ зазначили, що Україна не боїться ескалації з боку росіян.

“Душу й тіло ми положим за нашу свободу” – не просто слова з гімну України. Це переконання – одна із головних рис української політичної нації, виплекана з часів княжої Київської держави, вироблена у визвольних змаганнях козацької доби і ХХ століття… Ми не дозволимо знову накинути на нашу шию імперське ярмо, якого наш народ позбувся три десятиліття тому! Зброя, яку ви беззаконно спрямовуєте проти нас, меч, піднятий вами проти України, обов’зково обернеться гнівом Божим на ваші голови! Тому доки ще не не пізно– зупиніться, покайтеся, загладьте свою провину припиненням війни та згодою на справедливий мир”, – заявили у ПЦУ.

Також Українська православна церква виразила подяку союзникам України, які підтримують країну у протистоянні російським окупантам.