“Точково душити”: депутат Держдуми закликав закидати авіабомбами Бєлгородську область Росії

0
362

Член думського комітету з оборони “потішив” публіку несподіваною заявою у пропагандиста Соловйова.

Депутат Держдуми РФ, член комітету з оборони Андрій Гурульов закликав бомбити на Бєлгородщині районний центр Шебекіно керованими авіабомбами.

Таку заяву він зробив в ефірі програми кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, фрагмент якої публікують у соцмережах, – пише ТСН.

“Оборонно-промисловий комплекс розкрутився, йому потрібен час, щоб зробити й накопичити матзасоби для війни. Ударні угруповання у нас однаково з’являться, сьогодні треба точково ворога душити і довбати. По околицях Шебекіно, гадаю, там авіація розбереться, зокрема керованими бомбами”, – несподівано запропонував войовничий депутат, очевидно, наляканий недавніми інцидентами на території Бєлгородської області, яку в українському сегменті соцмереж жартома називають “незалежною БНР”.

В коментарях до цього відео користувачі соцмереж висловлюють двояке ставлення до такої пропозиції російського політика. Одні закликають припинити бомбити Шебекіно, а інші навпаки – пропонують вдарити одразу по Бєлгороду.

“Кремлівські нацисти, досить бомбити Шебекіно! БНР буде вільною!”, “Шомбити Бебекіно – це вам не домбити Бомбас!”, “Та вгатіть уже ядеркою по Бєлгороду, не можна, щоб він дістався украм!” – пишуть коментатори.

Речник Андрія Гурульова змушений був після цього конфузу виправдовувати свого шефа, повідомивши російським Telegram-каналам, що депутата неправильно зрозуміли, він нібито казав про відведення загрози від Шебекіно, а не про те, як його бомбити.