“Скоро повернуся, психлікарню зачиняють” – Тетяна Пьянова, яка по-звірячому вбила свою доньку, заявила, що планує знову жити в селі

0
657

Минув рік, як Харків сколихнула новина про жахливу подію. В останній день квітня 2020 го громадянка села Подвірки 38-річна Тетяна Пьянова розголювала по Харкову голою з відрізаною головою своєї 13-річної доньки Крістіни.

Жінку помітили харківчани на одній із головних вулиць міста – Полтавському шляху. Вона простувала, тримаючи в одній руці ніж, у другій несла пакет із закривавленою головою своєї доньки. На місце викликали поліцію. Коли копи намагалися затримати П’янову, та почала кидатися на них. Як результат на жінку все ж одягнули наручники і згодом доправили в суд. За інформацією останнього, у вбивстві дівчинки підозрюється саме вона. Інформується, що своїй дочці жінка нанесла не менше 20 ударів ножем.

Ми з’ясували, як склалася доля жінки після цього страшного вбивства.

“Після затримання і арешту Пьянова знаходиться в психіатричній лікарні в Дніпрі, – проінформувала нас Тетяна Пантелєєва,місцевий депутат , яка контролювала ситуацію, пов’язану з цією страшною подією. – Пьянова через день пише своїй подрузі, Юлі, про те, що невдовзі повернеться в село через те, що психлікарню немов би зачиняють. Але, як розумієте, це повна маячня. Вона визнана неосудною, тому ні про яке повернення не може йти мова. Однак люди бояться, особливо на тлі того, що з психлікарні ситуація в країні дійсно непроста”.

Як з’ясувалося, місцеві жителі дійсно побоюються можливого повернення Пьянової в село.

“Я б їй із задоволенням вислала до лікарні дошки на труну”, – в серцях сказала нам одна з її колишніх сусідок.

Ще одна з сусідок розповіла, що незадовго до вбивства дівчинки її мати накрила дзеркала чорною тканиною і віддала іншим ікони, які були в її будинку.

Втім, побоювання селян, схоже, безпідставні. Як роз’яснив нам Дмитро Чубенко,прессекретар Харківської обласної прокуратури , Пьянова за рішенням суду була госпіталізована в психіатричну лікарню суворого режиму.

“Якщо не буде поліпшень її здоров’я, то там вона залишиться назавжди”, – уточнив Дмитро Чубенко.

Могила 13-річної Христини Пьянової через рік після похорону