Російський “опозиційний” телеканал стурбувався, чи комфортно окупантам вбивати українців, але потім виправдався: у мережі обурені

0
100

Ведучий російського “опозиційного” телеканалу “Дождь” в ефірі стурбувався, чи комфортно російським військовим воювати в Україні. Після скандалу, який здійнявся в мережі, головний редактор телеканалу Тихон Дзядко заявив, що їх не так зрозуміли.

Про це повідомляє OBOZREVATEL. Телеканал “Дождь” навіть видалив запис цього ефіру зі своїх ресурсів, однак він встиг поширитися мережею.

“Надсилайте нам повідомлення на пошту [email protected] або пишіть нам у наш Telegram-бот. … Ми сподіваємося, що багатьом військовослужбовцям, зокрема, ми змогли допомогти, наприклад, з оснащенням і просто елементарними зручностями на фронті”, – заявив ведучий телеканалу “Дождь” у випуску програми “Здесь и сейчас” від 1 грудня.

Мережа миттєво вибухнула обуренням. Зокрема, глядачі нагадали, що телеканал веде своє мовлення з Латвії, країни ЄС і НАТО, тому його підтримка російської армії є неприпустимою. Інші зауважили, що “хороших росіян” не буває.

Реакція мережі на ефір російського ''опозиційного'' телеканалу ''Дождь''

Мережа відреагувала на ефір російського ''опозиційного'' телеканалу ''Дождь''

Реакція мережі на ефір російського ''опозиційного'' телеканалу ''Дождь''

Після критики в мережі головний редактор телеканалу “Дождь” Тихон Дзядко спробував виправдатись, давши зрозуміти, що ведучого телеканалу не так зрозуміли і що насправді йшлося про заклик надавати відомості про злочини армії РФ в Україні.

“Телеканал “Дождь” не займався, не займається і не займатиметься допомогою з оснащенням російської армії – на фронті чи за його межами. Поштова скринька [email protected] створена для збору особистих свідчень про злочини російської армії в Україні та порушення під час проведення злочинної та безглуздої мобілізації в Російській Федерації”, – написав Тихон Дзядко.

Він спробував пояснити, що поширення інформації про це необхідне для усвідомлення широкою аудиторією злочинного характеру дій російського керівництва, починаючи з 24 лютого 2022 року. На його думку, правду про злочинну та підлу війну повинні знати всі російські громадяни – включно з військовослужбовцями та мобілізованими.

Також він повідомив, що телеканал видалив цей фрагмент із записів ефіру, а також попросив вибачення у глядачів.

“Оскільки фраза, що прозвучала в ефірі, вводить в оману наших глядачів, ми ухвалили рішення негайно видалити її з повторів і з запису ефіру. Ми просимо вибачення в наших глядачів”, – написав головний редактор телеканалу.

Головний редактор телеканалу ''Дождь'' Тихон Дзядко спробував виправдатись