Росіянин переїхав жити в Україну і зробив скандальну заяву про Одесу

0
304

Громадянин Росії Дмитро Старовєров переїхав жити в Одесу. Житель Російської Федерації, який спокійно отримав дозвіл на проживання в Україні, тепер публічно висловлюється проти територіальної цілісності нашої держави.

У мережі оприлюднили родик, на якому показано частину трансляції за участю Старовєрова на сервісі Twitch. Хлопець сказав, що Одеса – це не Україна.

Він вів розмову онлайн із таким самим адептом “руского міра”, Сепаратист поділився, що якийсь час проживав у Києві, де працював на касі в одному із супермаркетів. Але згодом перебрався до Одеси, де в нього ніхто не просить переходити на українську і взагалі ніхто не говорить українською мовою. Тому він почуває себе в цьому місті просто “чудово”.

“Одеса – це не Україна. Тут українською взагалі ніхто не говорить. Це кайф. Я в Києві на касі працював, згодом перебрався. Тут прекрасно, прекрасно”, – розповідає росіянин за кадром своєму онлайн – другу. Псевдонім Старовєрова — Dragneel_FH.

Соловік абсолютно не боїться вільно на широку публіку виступати проти територіальної цілісності України, називаючи Одесу російським містом.