Росія перекидає частину військ зі сходу України до своїх трьох областей – ЗМІ

0
458

Цілу ніч величезні колони військової техніки ворога прямували через Старобільськ, Луганськ та Краснодон.

Командування російських військ перекидає частину сил зі сходу України для зміцнення кордонів Бєлгородської, Брянської та Курської областей РФ.

Про це повідомляє Telegram-канал “Крымский ветер”, – пише ТСН.

“Путін ухвалив рішення зміцнити оборону Бєлгородської, Брянської та Курської областей після успішної розвідувально-диверсійної операції на Бєлгородщині. А отже, послабити оборону на лінії фронту в Луганській та Донецькій областях”, – йдеться в заяві.

Так, 24 травня і в ніч проти 25 травня величезні колони російської військової техніки прямували через Старобільськ, Луганськ та Краснодон. Повідомляється, що російські війська відводять з районів Сватового, Кремінної, Сєвєродонецька та Лисичанська Луганської області.

Телеграм-канал інформує, що факт перекидання ворожих військ підтверджують перехоплені розвідниками розмови російських окупантів та дані аеророзвідки.

“Разом із відведенням сил ПВК “Вагнер” з району Бахмута, схоже, намічається ще один жест “доброї волі” або негативний наступ аж до лінії оборони вздовж Сіверського Донця, яка була на момент вторгнення 24.02.2022″, – припускають автори повідомлення.