Росія обурена розвитком української мови в Україні

0
310

У Міністерстві закордонних справ Росії поскаржилися на те, що в Україні українська мова приходить на зміну російській у різних сферах, а саме в освіті.

Про це повідомляється на сайті МЗС РФ., пише LB

Держдепартамент США 20 січня поширив інформаційний бюлетень про російську дезінформацію з приводу України , в якому звернув увагу на те, що в окупованому РФ Криму та в ОРДЛО українці стикаються з придушенням їхньої культури та національної ідентичності, а також живуть за умов жорстоких репресій та страху. При цьому в Сполучених Штатах повідомляють, що немає жодних правдивих  фактів  про те, що будь-які етнічні росіяни чи російськомовні перебувають під загрозою з боку влади України.

У відповідь Москва повідомила, що мов би ситуація з правами людини в Криму, включаючи становище національних меншин, “не просто покращилась… а стала якісно іншою”. Крім того, МЗС РОсії ще раз обурилося підтримкою української мови в Україні і побачило в цьому “жахливі масштаби” порушень та утиск  громадян Росії.

“Порушення прав багатомільйонного російськомовного населення в Україні досягли жахливих масштабів. Влада країни приймає дискримінаційні закони про мову, освіту, т.зв. корінні народи, витісняючи російську мову з усіх сфер життя”, – сказано в повідомленні російського МЗС.