Назвали найкращі країни для відпочинку 2021 року для вакцинованих

0
340

Деякі країни Європейського Союзу вже визнають паспорт вакцини, тому з’явився список найкращих напрямків для мандрівників.

Тбілісі був визнаний найбезпечнішим місцем призначення, і йому вдалося залишитися в списку міст, які найменше постраждали від коронавірусу. Нині країна відкрита для вакцинованих туристів без карантину і додаткових вимог.

Острови Мадейра (Португалія) вважаються одним із найбезпечніших місць у Європі. На руках потрібно тільки мати негативний ПЛР-тест.

Азорські острови ідеально підійдуть для людей, які люблять природу і хочуть насолодитися нею сповна.

Крит (Греція) – місце, яке розповість кожному відвідувачу свою історію і познайомить із культурою.

Кефалонія є одним із найкрасивіших грецьких островів. Тут є кілометрові пляжі, величезний вибір ресторанів, кафе і приватного житла.

Ісландія була першою європейською країною, яка ввела в дію сертифікат про вакцинацію. Жителям видається відповідна довідка після того, як вони отримали дві дози вакцини.

Афіни точно не дадуть своїм мандрівникам нудьгувати, адже тут є унікальна культура, багато спілкування і колоритні гуляння.

Острів Родос. Греція відкрита для туристів, які були вакциновані та мають сертифікат про вакцинацію. Гості автоматично звільняються від карантину і тестів на коронавірус.