Можуть висаджувати з потяга: “Укрзалізниця” анонсувала посилені перевірки на рейсах через нові обмеження

0
173

“Укрзалізниця” хоче  розпочати тестування пасажирів на вокзалах.

“Укрзалізниця”, крім введення “ковідних” документів для подорожі між регіонами, хоче розгорнути на вокзалах експреслабораторії для тестування пасажирів. Таке планується зробити на найбільших вокзалах країни.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

“Ми звернулись до найбільших лабораторій, щоб безпосередньо на вокзалах розгорнути пункти, які зможуть надавати послуги з експрестестування. Ведемо переговори, щоб це була мінімальна ціна для людей, які з якихось обставин не мають вакцини”, – сказав керівник пасажирського напрямку “Укрзалізниці” Олександр Перцовський на брифінгу.

У компанії просять пасажирів із розумінням поставитися до черг під час посадки, що можуть виникати через перевірку більшої кількості документів, та закликають приїздити на вокзал завчасно, зберігати спокій, а також дистанцію на пероні.

Крім того, в УЗ закликають Міністерство внутрішніх справ долучитися до перевірки документів і дотримання карантину, адже у них більше повноважень.

“Стюарди та провідники насправді не мають повноважень висаджувати когось з потягу. Потрібно, щоб провідники поліції долучалися до перевірок і це контролювали. Важливо, щоб контролювали не лише залізницю, але й неофіційних перевізників”, – сказав Перцовський.