“Люди відчувають зміни. Ситуація під контролем” – Андрій Єрмак відповів на критику з приводу COVID-фонду

0
156

Влада не розтратила всі гроші з фонду COVID-19 на будівництво доріг, і держава абсолютно контролює ситуацію, в тому числі і з фінансової точки зору.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив в ефірі каналу “Україна 24″ глава Офісу президента Андрій Єрмак, відповідаючи на запитання ведучого, чи правда, що коронавірусний фонд майже порожній.

Єрмак відповів на критику з приводу фонду COVID-19: Люди відчувають зміни. Ситуація під контролем

“Рік дійсно складний, і дуже багато подій, яких вистачило б не на одне десятиліття, які відбулися в один рік. Сьогодні, на жаль, спостерігається таке явище  – що б не робила нинішня влада, – це все викликає не завжди конструктивну критику. Будуються всюди дороги. Дійсно, вперше, такої кількості доріг не будувалося за останні десятиліття. Дійсно, країна по-іншому виглядає, коли ти їдеш  хорошими дорогами. Це відчувають усі, особливо для нас важливо, що це відчувають прості люди”, – сказав він.

За словами Єрмака, держава тримає ситуацію з фінансами під повним контролем.

“Коли ти приїжджаєш в просте закарпатське село, проїжджаєш маленьке містечко, і виходять практично всі жителі на вулицю, зустрічають президента, практично зі сльозами на очах дякують, бо ще два місяці тому там неможливо було пройти, люди на човнах плавали … Особливо після паводків і так далі.

Але не можна ж так – а, ви дороги будуєте, напевно, всі гроші забрали з ковідного фонду. Ні це не правда. На сьогодні держава абсолютно контролює (ситуацію. – Ред.), в тому числі і з фінансової точки зору”, – сказав він.