Аксьонов під крики “Ганьба!” склав присягу нардепа, Рада написала звернення до СБУ

0
198

У середу, 19 травня, Андрій Аксьонов у Верховній Раді України склав присягу нардепа. Чоловік підозрюється в організації окупаційного референдуму “ДНР” 2014 року. Він прийшов у парламент як член партії “Порядок” після перемоги на довиборах в окрузі №50 у Донецькій області.

Традиційну промову Аксьонов сказав під час пленарного засідання, яке транслювалося на офіційному YouTube-каналі. Виступати йому потрібно було з місця, тому що трибуну заблокували проукраїнські народні депутати, які скандували “Ганьба!”

Нардепи заблокували трибуну під час присяги Андрія Аксьонова і кричали "Ганьба!"

“Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про добробут Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю дотримуватися Конституції та законів України. Виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників”, – проголосив Аксьонов

Після його виступу Олена Кондратюк,заступниця голови Верховної Ради заявила, що парламент просуватиме звернення до СБУ стосовно російського громадянства Аксьонова.

Згодом політик проінформував, що у нього немає громадянства Росії. Він сказав, що ніхто не бачив у нього російського паспорта.

Зі свого боку СБУ повідомила, що не має інформації про немовби наявність паспорта країни-агресора Росії у нардепа. Проте спецслужба пообіцяла, що відреагує на відповідний депутатський запит від 19 травня.