“Зима буде надскладною”: Чернишов повідомив, чи зростуть тарифи на опалення і наскільки тепло буде в оселях

0
135

Через війну в державі ця зима буде “надскладною”.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зауважив, що під час наступного опалювального сезону в будинках буде не так тепло, як завжди. Водночас громадянам не треба боятися зростання тарифів, а тепло увімкнуть вчасно. Про це Чернишов написав у Facebook, – пише ТСН.

За його словами, влада України розуміє усі ризики та активно до них готується.

“Очевидно, що ця зима буде надскладною. Головне — ми маємо захистити кожного українця та обігріти його помешкання. Тарифи на тепло не зміняться! Ми забезпечимо їхню стабільність. Опалювальний сезон почнеться вчасно. Для цього в нас є всі передумови”, – написав міністр.

Зокрема, він порадив українцям звикнути «жити з відкритими вікнами». Він наголосив, що під час опалювального сезону оптимальною температурою для українських будинків буде 18-20 градусів, але вона не повинна опускатися нижче 16 градусів, як у “ощадливих країнах Європи”.

“Але ми маємо відвикнути жити взимку з відкритими вікнами та обігрівати вулицю. Вважаємо, що оптимальна температура в оселі має коливатися в межах 18-20 градусів, але в жодному разі не нижче 16 градусів. Як в ощадливих країнах розвинутої Європи. Як ми переживемо цю зиму — залежить від кожного із нас. Готуватися до холодів варто саме зараз”, – написав Чернишов.