“Знайдений у крові Полякова метадон, найімовірніше, був вжитий ним самим”, – ексглава кримінальної розвідки

0
156

Колишній керівник управління кримінальної розвідки МВС України Валерій Кур припустив, що речовину метадон, яку знайшли у крові померлого народного депутата Антона Полякова, більше всього, він вживав самостійно. Окрім того, ймовірно, нардеп споживав її як замісну терапію.

Так, у програмі “Між іншим”, Кур заявив, що такий препарат має уповільнювальну дію, тому, ймовірність того, що його вводили Полякову таємно, тобто хотіли його в такий спосіб отруїти, дуже мала.

Як вважає ексначальник управління розвідки, у ситуації з нардепом “усе робилося свідомо”.

“ЩОБ ЙОГО ВВЕЛИ ЯКИМОСЬ СПОСОБОМ У ЇЖУ – ЦЕ СКЛАДНО, ЦЕ ТРЕБА ВВОДИТИ ІН’ЄКЦІЄЮ. АЛЕ ХАРАКТЕР ЦЬОГО НАРКОТИКУ ТАКИЙ, ЩО ВІН УПОВІЛЬНЮЄ. ЯКЩО ВЗЯТИ, ПРИПУСТИМО, ІНШИЙ ВИД НАРКОТИКУ, НАПРИКЛАД, КОКУ, ТО ВІН ЗБУДЖУЄ, А ТУТ НАВПАКИ. ТОМУ Я ДУМАЮ, УСЕ РОБИЛОСЯ СВІДОМО”, – ЗАЗНАЧИВ ВІН.

Окрім того, чоловік повідомив, що зараз такі таблетки дають у центрах як замісну терапію для тих, хто лікується від сильної наркотичної залежності. Проте видають їх суворо під наглядом експерта.

“ТАБЛЕТКИ СЬОГОДНІ ДАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ЯК ЗАМІСНА ТЕРАПІЯ ТИМИ ЦЕНТРАМИ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИСЯ ЩЕ З ЧАСІВ ЮЩЕНКА. МОЖЛИВО, ЦЕ БУЛА ЙОГО ПРОГРАМА ТАК БИ МОВИТИ ЛІКУВАННЯ ВІД СИЛЬНОЇ ГЕРОЇНОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ. ЦЕ ЇХНЬОЮ МОВОЮ НАЗИВАЄТЬСЯ “ЩОБ ЗІСКОЧИТИ” – ПЕРЕЙТИ НА БІЛЬШ НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ СИНТЕТИЧНИХ НАРКОТИКІВ, БЛИЗЬКИХ ЗА ХАРАКТЕРОМ ДО ГЕРОЇНУ”, – СКАЗАВ КУР.

Він зауважив, що зараз правоохоронці перш за все повинні встановити, чи не проходив Поляков лікування в одному з таких центрів або чи не прийняв рішення він “зіскочити” самостійно.