Зеленський: Лукашенко якісь кроки там робив, щоб не вступити повністю у війну. Не факт, що не вступить

0
468

Білоруський народ проти війни з Україною та Олександр Лукашенко, який називає себе президентом країни, повинен зважати на це.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю українським ЗМІ 5 квітня, запис бесіди оприлюднили у Facebook Офісу президента, пише інтернет-видання “Гордон

“Можемо дивитися на того самого Лукашенка. Між нашими державами, на жаль, така ситуація, яка є. І ракети летіли від нього і він прекрасно це знає розуміє. Але ми бачимо, що щось, якісь кроки він там робив, щоб не вступити повністю у війну. Не факт, що не вступить. Ми не знаємо цього, війна не закінчилася, але тим не менш. Йому треба дивитися на свій народ. І народ Білорусі проти. Проти війни з Україною. Також і Угорщина”, – заявив президент України.

Президент згадав Лукашенка, коли коментував перемогу партії Віктора Орбана “Фідес” на парламентських виборах в Угорщині, а Олександра Вучича – на президентських виборах у Сербії.

“Люди у цих країнах показали, як відносяться до українців. Яким би не був лідер у тій чи іншій державі, він все одно має слухати народ, який його обрав, і не може проводити суто свою політику”, – сказав Зеленський, зазначивши, що Орбан та Вучич – політики, що підтримують Росію.