“З’явилися підстави сподіватися, що Коломойського буде засуджено в Україні” – Данилюк

0
45

В Україні бізнесмен, один із колишніх власників “ПриватБанку” Ігор Коломойський почувався в безпеці, але тепер ситуація змінилася, вважає ексміністр фінансів України Олександр Данилюк.

Відповідати за виведення грошей вкладників із “ПриватБанку” і компенсувати збитки державі повинні як його колишні власники Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, так і менеджмент банку, вважає ексглава Мінфіну Олександр Данилюк. Про це він заявив у Facebook, коментуючи затримання в “Борисполі” одного з фігурантів у справі “ПриватБанку”.

“Минуло більше чотирьох років (після націоналізації “ПриватБанку”. – “ГОРДОН”) – і ось нарешті ми бачимо перші реальні дії влади по притягненню до відповідальності тих, хто виводив гроші вкладників із “ПриватБанку”, – написав він.

Данилюк заявив, що він безпосередньо займався націоналізацією “ПриватБанку”, ініціював судові процеси за межами України і домігся заморожування активів Коломойського по всьому світу за рішенням Лондонського суду.

“В Україні ситуація була інша. Усі позови та розслідування блокувалися генеральним прокурором, судами та соратниками Коломойського у владних кабінетах. Але сьогоднішні події дають підстави сподіватися, що з’являється перспектива засудження Коломойського і в Україні”, – написав Данилюк.

На його думку, в Україні Коломойський “почувався в безпеці, а за межі боявся виїхати через острах арешту, ініційованого американською Фемідою”.

“Але від сьогодні йому і в Україні, схоже, теж нічого доброго не світить”, – вважає Данилюк.