“Ворог не здогадувався, що він оточений”: бойовий медик Князівської бригади розповіла, як допомагала звільняти північ Харківщини від окупантів

0
286
Лілії тільки 22 роки. А вона у складі свого підрозділу 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого вже звільняла північ Харківської області від російських окупантів

Про це йдеться на фейсбук-сторінці бригади, передає “Еспресо.Захід“.

Вона говорить, що під час кількаденної операції зовсім не відчувала страху, натомість були неймовірні хвилювання й піднесення. Адже бойовий медик розуміла, яке історичне значення матиме те, що вона робить.

“Звісно, рідні не знали, що і де я роблю, головне, щоб вони не хвилювалися. А я, як і кожен із нас, чітко знала, як діяти, аби вибити наволоч із займаних позицій”, – розповіла Лілія.

Лілія також сказала, що росіяни до останнього не здогадувалися, що вони оточені. А, коли все ж зрозуміли, яке в них становище, зав’язався запеклий бій…

“Відверто кажучи, для мене, та й для всіх, хто був поряд зі мною, панічні крики ворога, його спроби евакуювати поранених, вибухи, коли він підривав боєкомплект, звучали, як музика… Нелюди не заслуговують ні на жаль, ні на співчуття. Смерть ворога – це відповідальність ворога, який прийшов на нашу землю”, – наголосила дівчина.

Окрім допомоги пораненим бійцям, які вже зараз йдуть на поправку у шпиталях, Ліля також прикривала наступ воїнів з гранатомета. При цьому бойовик медик не вважає, що зробила щось особливе.

“На той момент треба було прикрити хлопців. Я вмію і можу це зробити. Тож зробила. І зроблю все, що в моїх силах, для нашої Перемоги!”, – додала вона.