Українцям нагадали, що Медведчук може розповісти багато цікавого про Порошенка

0
735

Схоплений Службою Бзпеки Віктор Медведчук та екс-президент Петро Порошенко – це дві руки президента росії в Україні. Вони публічно займають дві діаметрально протилежні позиції у межах однієї зв’язки.

Про це пише український політичний блогер Катерина Золотарьова, передає “Хвиля“.

“Наче відіграють роль доброго і поганого поліцейського при ньому. Два вихідці з СДПУ, один з яких (Порошенко) згодом стане творцем проросійської Партії Регіонів та міністром у проросійському уряді Азарова (знов-таки Порошенко). А інший стане творцем проросійської сили після Партії Регіонів, коли чинний президент від цієї сили втече в Росію після державної зради (Медведчук).Дві ці мразі випили чимало крові з українців.У них багато спільного бізнесу та інтересів (і тут попереду ще багато відкриттів для необізнаних), та навіть їх інформаційні штаби проробляють необхідні повістки спільно (ось якраз мій випадок, на мене працювали разом відразу обидва ці когорти)”, – пише Золотарьова.

Порошенко і зараз руками своєї секти та “платних штатних рил” продовжує точково завдавати ударів по Україні, вторячи лініям російського ІПСО. При цьому лідер партії “ЄС” вже є політичним трупом, бо його дії вже нікому не страшні.