У Криму забронювали готель для Залужного, реакція персоналу приголомшлива (фото)

0
2035

На тлі «вати» у тимчасово окупованому Криму українці почали активніше дивитися на звільнення півострова від російських загарбників.

У мережі стартував веселий флешмоб, який вийшов на новий рівень. Українці бронюють готелі та ресторани, щоб відсвяткувати перемогу Криму. Наразі квартира заброньована в готелі «Мрія» на ім’я  Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Журналістка Ярослава Коба показала на своїй сторінці у Facebook реакцію працівників готелю, пише Уніан

Так, вона звернулася до керівництва готелю “Мрія”, щоб забронювати номер на 14 жовтня (День захисників і захисниць України). Журналісти повідомляють, що цього дня на півострові заплановано салюти на честь звільнення Криму від російських загарбників. Менеджер готелю зовсім не здивувався. Він попросив записати ім’я та прізвище того, на кого потрібно бронювати. Кімнату знімали для Валерія Залужного, пише Коба. Тоді вона надіслала  електронну адресу «slavaukraini».

Листування з адміністратором готелю / скриншоти

Адміністратор готелю не звернув на це ніякої уваги та спитав, чи є в “представниці” Залужного кешбек від російського банку. Та відповіла, що в неї немає картки від такого банку, адже вона з України.

У Криму забронювали готель для Залужного / скриншоти

Тоді адміністратор поінформувала, що бронювання відбуватиметься без кешбеку та підтвердила, що готель очікуватиме на гостя 14 жовтня. Така реакція приголомшила фоловерів. Вони сказали, що російський народ у Криму вже зрозумів – Україна скоро повернеться і це неминуче.