Суд ухвалив нове рішення щодо Медведчука

0
497

Нардепу Віктору Медвечуку, підозрюваному у державній зраді, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці. 

Таке рішення сьогодні, 10 січня, ухалив Печерський райсуд Києва.

Про це повідомив у Facebook соратник Медведчука, нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін, пише Газета.юа

“Суддя Печерського суду Києва щойно продовжив Медведчуку домашній арешт до 10 місяців”, – пише Кузьмін.

Він зазначив, що за законом максимальний термін домашнього арешту не може перевищувати шести місяців. Домашній арешт продовжено до 10 місяців.

Пізніше на заяву відреагувала Генпрокуратура. Зокрема, підозрюваних у державній зраді та пособництві терористичній діяльності помістить під домашній арешт на 24 години до 10 березня 2022 року. За словами народного представника, його тривалість не перевищує шести місяців.

“У рамках цього кримінального провадження запобіжний захід підозрюваному вперше обрали 12 жовтня 2021-го з терміном дії до 19 листопада 2021 року. 16 листопада 2021-го його продовжили до 14 січня 2022 року. І 10 січня 2022-го рішенням суду продовжили ще на два місяці. Отже, термін перебування підозрюваного під домашнім арештом у цьому кримінальному провадженні станом на 10 березня 2022 року становитиме майже п’ять місяців. Кримінальний процесуальний кодекс дозволяє тримання під домашнім арештом під час досудового розслідування не більш як шість місяців”, – ідеться в повідомленні.