Роздвоєний купюроприймач: викрита схема “розвода” через термінали самообслуговування

0
138

В Україні викрили нову схему “розвода” людей на гроші. Цього разу – шахраї це робили за допомогою терміналів самообслуговування.

З такими прикрими випадками зіткунися мешканці Дніпра, про це вони поділилися у мережі.

Ірина Роменська в Facebook сфотографувала термінал самообслуговування, який знаходиться в одному з місцевих ТРЦ. Як розповіла жінка, купюроприймач в апараті… роздвоєний.

“Не попади… сь! Ось такий термінал знаходиться в торговому центрі “Дафі “на території магазину”Київстар”. Вся суть полягає в тому, що купюроприймач роздвоєний і кошти можна покласти повз… Хочу звернути увагу компанії цього терміналу… Ваші працівники спеціально так установили бокс для прийому грошей: щоб не мати змоги поповнити телефон, а потім ще протягом місяця очікувати на повернення грошей? Чи це просто ваші співробітники вирішили так пожартувати?” – висловилася жінка.

Вона розповіла, кошти потрібно вносити так, щоб купюри потрапили строго на червону межу. Якщо в чорну знизу – вони підуть повз!

“Але навіть для цього потрібно нахилитися і тоді ти зрозумієш – що і куди… Але так як терміналам я ніколи не кланялася, то цього разу я промахнулася!” – підкреслила Ірина.

Роздвоєний купюроприймач: розкрита схема "розвода" через термінали самообслуговування

Роздвоєний купюроприймач: розкрита схема "розвода" через термінали самообслуговування

У коментарях до посту, а також в інших групах, люди діляться про те, що вони також стикатися з подібним “шахрайством” в різних точках, де знаходяться такі термінали самообслуговування.

  • Саме так воно і працює
  • Теж стикався з подібним…
  • Так! Теж помітила таку штуку, але вже після того, як”промахнулася”. Цікаво, чи це брак терміналу, чи дійсно нас розводять?
  • При цьому, як стало відомо, мобільний оператор не має до терміналу в “Дафі” взагалі ніякого стосунку. Принаймні, про це заявив співробітник магазину, в якому і встановлений вищезгаданий апарат.