“Путін зробить все, щоб зберегти Крим”: у ГУР спрогнозували плани диктатора

0
167

Для РФ окупований півострів є ключем до проектування “регіональної могутності” Росії.

Російський диктатор Путін зробить усе можливе, щоб зберегти контроль над окупованим Кримом, – пише ТСН.

Про це заявив представник ГУР Вадим Скібіцький на Ялтинському саміті Європейської стратегії в Києві.

За його словами, у Києві просувають плани зі звільнення півострова, попри побоювання Заходу з приводу ескалації ситуації з боку Росії.

При цьому для РФ Крим є ключем до проектування “регіональної могутності” Росії.

Як повідомив Скібіцький, РФ на сьогодні має 423 000 військовослужбовців, зокрема, на окупованих ділянках Східного Донбасу, в Криму та Південноукраїнському “сухопутному коридорі”.

“Росія перетворила півострів на потужну військову базу і відновила всі військові об’єкти колишнього Радянського Союзу”, — сказав представник розвідки.

Загроза з Чорноморського флоту

Зараз окупанти роблять усе для того, щоб зберегти усе захоплені території, де ключовим є окупований півострів.

“Крим допомагає їм повністю контролювати Чорноморський регіон та перекидати сили в Середземне море. Їхня присутність в Сирії та в африканських країнах підкріплена їхньою присутністю в Чорному морі, їхніми об’єктами, які дозволяють їм забезпечити все можливе до того, що у них є за кордоном”, – додав Скібіцький.

Як відзначає представник ГУР, загроза, яку представляє для нас Чорноморський флот, насамперед пов’язана з крилатими ракетами “Калібр”.

“Протягом останнього місяця вони активно використовували Крим для нанесення ударів по наших портових об’єктах… Ми можемо прогнозувати, що Росія продовжить накопичувати військовий персонал, нарощувати свою армію в Криму і робити все можливе, щоб контролювати Чорноморський регіон”, – додав Скібіцький.