Окупанти пішли зі Зміїного через ізоляцію військового гарнізону, а не як “жест доброї волі”, – британська розвідка

0
421

Російські війська пішли з українського острова “Зміїний” через ізоляцію військового гарнізону та його вразливість до українських ударів, а не як “жест доброї волі”

Про це повідомила військова розвідка міністерства оборони Великої Британії, передає ТСН.

“Швидше за все, Росія пішла з острова Зміїний через ізоляцію гарнізону та його зростальеу вразливість до українських ударів, а не як “жест доброї волі”, як вона стверджувала”, – розповіли в британській розвідці.

Повідомляється, що ЗСУ протягом останніх тижнів завдавали ударів по ворожому гарнізону з використанням ракетних і безпілотних літальних апаратів. Українська армія  використовувала протикорабельні ракети для того, що перешкодити окупантським військово-морським кораблям, які намагалися поповнити острів.

“Крім того, російські сухопутні сили стверджують, що захопили село Привілля на північний захід від спірного міста Лисичанська на Донбасі. Ймовірно, тривають інтенсивні бої за контрольну висоту навколо Лисичанського НПЗ”, – додали в розвідці Великої Британії.

Відомо, що острів “Зміїний” був захоплений рф в перший день вторгнення. Він розташований уздовж основних судноплавних шляхів до Одеси та прилеглих до неї портів і має стратегічне значення.