Одна з вулиць Львова може бути перейменованою в честь Богдана Ступки

0
310

Актори Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові подали до Львівської міської ради запит про те, щоб перейменувати одну з вулиць Львова на честь Богдана Ступки

Колектив написав та подав листа на розгляд до Львівської міської ради. Вони вважають як варіант переназвати вулицю Технічну, адже вона знаходиться в самому центрі Львова, але не несе такої історичної пам’ятки. «Богдан Ступка – один із найвидатніших акторів нашого часу, зіграв безліч прекрасних ролей у театрі та кіно, своєю творчістю розвивав та доносив українську культуру в усі куточки світу. В цьому році відомому актору виповнилося б 80 років і у такий спосіб хочемо вшанувати пам’ять Богдана Ступки», – зазначили у театрі.

Богдан Ступка – український актор театру і кіно, лавреат Шевченківської премії, Герой України (2011). За своє життя зіграв понад 100 ролей у кіно. Старт творчої діяльності Богдан Ступка почався саме у Львові. Тут він закінчив акторську студію при Львівському академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької, де і пропрацював понад 17 років.

У 2012 році Богдан Ступка помер після довгої хвороби на сімдесят першому році життя. Причиною смерті став серцевий напад на тлі задавненого раку кісток. Спочиває в Києві на Байковому кладовищі.