Не хотів їхати в Москву: син президента ЦАР влаштував дебош у Росії

0
103

Син президента Центральноафриканської республіки Еваріст Туадера влаштував скандал на вокзалі у російському місті Кисловодськ. Причиною дебошу стало буцімто те, що той не хотів летіти у Москву.

Про інцидент у мережі інформують російські телеграм-канали. Під час сварки Туадера вдарив чоловіка, а також напав на жінку, повідомляє 24 Канал.

Син президента ЦАР влаштував скандал
Туадера-молодший прибув у російський Кисловодськ буцімто для “реабілітації”. Ба більше, разом з ним приїхала ціла делегація, а також особисті психологи й терапевти. Проте з реабілітацією у Туадери щось пішло не так. У мережі стверджують, що “принц” майже весь час відпочивав у місцевих клубах та відривався на повну.

“Реабілітація” згодом закінчилася й 28 серпня Туадера мав летіти до Москви, звідки відправився б у ЦАР. Проте перед вильотом син президента зник – втік від групи, яка його супроводжувала, разом з речами. Його наздогнали вже на вокзалі, де група намагалася з ним поговорити. Натомість Туадера почав кричати, щоб його не чіпали. Після цього він вдарив чоловіка.

На місце подій викликали поліцію, втім постраждалі вирішили не писати заяви на африканського “принца”. Згодом на вокзал прибула уся делегація, яка силоміць відправила Туадеру на літак до Москви. У російській столиці сина президента відразу відправили до посольства.