На підприємстві критичної інфраструктури Рівненщини виявили російських власників — поліція

0
86

Після початку повномасштабної війни росіяни переоформили свої частки власності на підконтрольних їм людей.

У Рівненській області громадяни Російської Федерації були серед засновників одного з підприємств, яке належить до обʼєктів критичної інфраструктури.

Про це повідомили в Національній поліції, – пише ТСН.

Як встановлено слідством, у 2015 році до структури власності одного з товариств Рівненщини через компанію-нерезидента ввійшли російські громадяни, які були керівниками підприємств на території РФ, які обслуговують оборонно-промисловий комплекс.

Після початку повномасштабної війни вони переоформили свої частки власності на підконтрольних їм людей.

“У такий спосіб громадяни РФ намагалися приховати реальних бенефіціарних власників і вигодонабувачів, а також інформацію, що підприємством, яке входить до критичної інфраструктури, керують резиденти Росії”, – йдеться у повідомленні.

Слідчі Нацполіції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) та ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України.

Відповідно до санкції згаданих статей Кримінального кодексу України, зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна

Для відшкодування збитків, завданих державі внаслідок збройної агресії РФ, накладено арешт на нерухоме майно товариства. Однак робота товариства не блокувалася, рахунки не арештовувалися.