“На біса вам Росія?” – Ігор Кондратюк назвав хворими виконавців, для яких “культура поза політикою”

0
115

Шоумен Ігор Кондратюк різко розкритикував українських українських знаменитостей, які будуть свою кар’єру у РФ, виправдовуючись, що культура, поза політикою. Телеведучий сказав, що люди, які таке кажуть – “хворі”.

Про виступи на території Російської Федерації продюсер сказав в інтерв’ю “Крим. Реалії”. Кондратюк вважає, поняття “яка різниця” не може існувати поряд з війною, яка триває на українських територіях.

“У нас одночасно йде війна і “нам яка різниця?”. На моя думку, це роздвоєння особистості просто клінічне. І я не хотів би хворіти на цю хворобу”, – висловився Кондратюк.

Він признався, що не може зрозуміти та усвідомити, як певна група українців “їздять до агресора“. Чоловік висловився, що це торкається зірок, представників інших професій та навіть осіб, які їздять до рідних.

Знаменитість зауважив: творчістю можна успішно займатись і в інших країнах, необов’язково їхати до країни – агресора

“Є двісті країн світу, з якими можна творити музику. На біса вам Росія? Вона не створює ніякої погоди у світовому шоу-бізнесі. Ви хочете музику робити чи гроші заробляти? Якщо гроші заробляти, давайте поговоримо, чи можна заробляти гроші в країні-агресорі”, – сказав телеведучий.

Він наголосив на тому, що український уряд відмінив пряме авіаційне сполучення з Москвою, зробив “чорні списки” осіб, яким забороняється в’їзд.

“Бо війна. Хто думає, що “культура поза політикою” – хворі, я стверджую”, – резюмував Кондратюк

Шоумен з українським прапором на футбольному матчі