Медведчук сказав, що на перемовини з бойовиками офіційно вповноважили Турчинов і Порошенко

0
596

Віктор Медведчук, голова політради “Опозиційної платформи – За життя” , підозрюваний у держзраді, сказав, що вів переговори з бойовиками ОРДЛО, бо його на це наштовхнули спочатку в.о. президента Олександр Турчинов, а згодом п’ятий президент Петро Порошенко.

“Я вів переговори відповідно з повноваженнями, які мені були представлені щодо мирного врегулювання спочатку з травня місяця ще в.о. президента Турчиновим, згодом вже президентом Порошенком. Я офіційно був уповноважений на ведення цих перемовин Турчиновим і Порошенком і згодом був уповноважений і Тристоронньою контактною групою і СБУ, яка відкрила мені статус спецпредставника з гуманітарних питань у ТКГ”, – сказв політик

Він також зауважив, що серед іншого вів перемовини і щодо економічних питань, а саме щодо електроенергії.

медведчук сказав що, вів переговори щодо “принципових домовленостей щодо поставок електроенергії в Україні, і такий договір владою був підписаний і укладений”.

Він також сказав, що зустрічався з Порошенком в 2014, у 2015 роках і надалі аж до 2018 року, доки вони “не розійшлися в поглядах щодо обміну утримуваними особами”.