McDonald’s нарешті повертається до України: коли й де відкриються ресторани

0
88

Мережа ресторанів McDonald’s анонсували повернення в Україну. Компанія зупинила роботу всіх ресторанів в Україні після початку повномасштабного вторгнення росії.

Про це повідомляє McDonald’s

McDonald’s відкриється у Києві та на Заході

У пресслужбі McDonald’s поінформували, що вирішили відновити роботу деяких ресторанів у столиці та на Заході України. Як підкреслили у McDonald’s, відновлення роботи ресторанів відбудеться поетапно.

Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу,– йдеться у повідомленні.

У компанії сказали, що наступні декілька місяців з партнерами “будуть займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище”.

Кулеба привітав рішення McDonald’s

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав рішення McDonald’s повернутися до України. Він наголосив, що спочатку компанія повернеться у Київ і на Захід України.

Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається,– написав Кулеба.

Міністр повідомив, що наша держава вела переговори та переконувала McDonald‘s відновити роботу.

“Повернення великої американської компанії — це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни”,– зазначив очільник МЗС України.