Кадиров незадоволений, що обмін полоненими відбувся на “українських умовах”

0
87
Очільник Чечні незадоволений останнім обміном полонених, говорячи, що з ним не порадились і процес відбувся на умовах української держави

Про це він написав у своєму телеграмі, пише Еспресо

“Вкрай незадоволений вчорашнім обміном. Навіть сама ситуація для мене в цілому незрозуміла. Завжди, коли ухвалювалися бойові чи тактичні рішення, з нами, активними учасниками спецоперації, радилися. А тут… Я розумію, нагорі в Міноборони та ФСБ набагато видніше, але я вважаю, що визнаних терористами злочинців не можна міняти на військовослужбовців”, – розповідає Кадиров.

Далі він говорить, що тепер росіяни вважатимуть, що полонених брати не варто, бо влада їх обмінює на “українських умовах”:

“Ми виконали обмін на українських умовах. Це неправильно. Наші бійці тиснули фашистів у Маріуполі, заганяли в Азовсталь, викурювали їх із підвалів, гинули, отримували поранення та контузії. Передача навіть одного цього азовського терориста мала бути неприйнятною. І тому не дивно, що бійці, які звільняли Маріуполь та зараз перебувають на передовій, роблять свій висновок – не брати фашистів у полон”.