“Європейська Солідарність” ініціюватиме звільнення Скічка через перевищення ним службових обов’язків

0
460

“Європейська Солідарність” наполягатиме на тому, щоб звільнили главу Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Скічка, який погрожує звільненням медикам, котрі прийшли на зустріч з опозицією.

Про це в ефірі “Прямого” повідомила співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко

“У п’ятницю відбулася дуже важлива і відверта розмова, яка була неполітичною і стосувалася окремих соціально-економічних проблем медицини. Після цієї розмови ми зараз розробляємо законопроекти, які б збільшили допомогу сімейним лікарям. Що у цьому поганого? ”Європейська Солідарність” зібрала безліч інформації щодо невиплат страхових коштів медикам по всій Україні. Ми попереджуємо владу, що біда – скоро не залишиться медиків в лікарнях”, – заявила народна обраниця.

“Для медиків була чітка заборона їхати на зустріч.На сьогодні ми володіємо інформацією, що ті лікарі, чиї обличчя засвітили тоді на фотографіях, показали на телебаченні зазнають тиску, а ще їм погрожують звільненням”, – розповіла політикиня

Ірина Геращенко повідомила, що представники міської і обласної влади також були запрошені на зустріч опозиції з медиками, але проігнорували її.

Ми запросили туди владу голову ОДА Скічка, керівника облради, мера Бондаренка. Вони проігнорували наше запрошення пославшись на термінові справи. Як виявилося потім, Скічко поспішав на вечірку до Тищенка, як зараз бачить вся країна. Уявіть цинізм – часу на зустріч опозиції з медиками він не знайшов”, – сказала вона.

“Мені це нагадує голову ОДА Тулуба при Януковичі, який зганяв медиків і освітян черкаських в “Партію Регіонів”, заставляв вступати, голосувати за партію влади. І як все обернулося?” – нагадала Геращенко.

“Згадаймо історію, чим обертається подібний тиск на медиків і освітян. Ми не дамо їх образити. Ми не дамо на них тиснути. Ми будемо дуже жорстко захищати право медика на свободу слова, право на зустріч”, – резюмувала представниця “Європейської Солідарності”.