Голосні обіцянки і вдвічі дорожча вакцина для України : новий провал кампанії з вакцинації

0
100

Новий провал кампанії з вакцинації – повністю заслуга міністра охорони здоров’я. Але як не парадоксально, саме така скандальна історія й дозволяє йому зберігати за собою міністерське крісло.

Про це йдеться у новому розслідуванні Watchdogs.

Україна купила вакцину в Китаю вдвічі дорожчі від Камбоджі. Це виявили журналісти проекту “Вотчдогс”. Як таке сталося і що з цього приводу скаже міністр Степанов?

Коронавірус зі швидкістю світла шириться країною. І зупинити увесь цей ковід-апокаліпсис здатна лише вакцинація. Отже, корупція та некомпетентність влади довели ситуацію до критичної точки

Україна побачила черговий антирекорд щодо захворюваності на Covid – 19. Офіційна статистика вже перетнула цифру у понад 20 тисяч заражених українців. І вже зараз очевидно, що це не кінець, може бути більше. До жорсткого локдауну і транспортного колапсу всі вже звикли. У майбутньому – комендантська година.

А все чому? Бо влада попереджала поширення вірусу лише пустими обіцянками . Пам’ятаєте, які оптимістичні і перспективні плани щодо вакцинації на Банковій почали оголошувати ще рік тому. Невже ніхто не думав, що незабаром настане час збирати каміння!?

Міністр Степанов обережно визнав свою помилку, про те, що вакцинація пішла не за планом. Та за кожною цифрою – життя звичайних людей

За планами МОЗ у нас уже мав би бути третій етап вакцинації, а ми ледве починаємо другий – щеплення літніх людей. Всього в тій дорожній карті – 5 етапів.

Але за цією програмою таким як ми щеплення взагалі не світить у найближчі рік-півтора. Утім хворіти і розповсюджувати вірус весь цей час бажання нема. Ми просто пройшлися кількома поліклініками у Києві, аби розпитати про можливість зробити щеплення, бодай в надії натрапити на залишки вакцини.