Черговий рекорд: 17-річний Желтяков знову переписав історію українського плавання (відео)

0
64

В Ізраїлі з 4 по 9 вересня відбувається юніорський чемпіонат світу з плавання. На цих змаганнях потужно себе проявляє надія українського плавання – Олександр Желтяков.

Спортсмен з Дніпра здобув уже другу медаль на турнірі. Желтяков до попереднього “золота” додав “срібло”, ставши віцечемпіоном на дистанції 50 метрів на спині з новим юніорським та дорослим рекордом України, – пише 24 канал.

Не втомлюється встановлювати рекорди

Чинний чемпіон Європи серед юніорів на дистанціях 100 та 200 метрів на спині знову підтвердив статус одного з найперспективнших плавців світу. Українець з четвертим результатом у кваліфікації пройшов до фіналу змагань, де покращив свій відбірковий результат на 0.3 секунди, фінішувавши з часом – 24.91 секунди. Раніше ніхто в історії України серед юніорів та дорослих на цій дистанції не демонстрував такої швидкості.

Таким чином, Желтяков перевершив свій же результат серед юніорів, попередній рекорд – 25.29 секунди, а дорослим рекордсменом до цього був Богдан Касьян. Його результат тримався з 2019 року, тоді на Всесвітніх іграх українець проплив дистанцію за 25.09 секунди.

Юніорський ЧС-2023 з плавання. 50 метрів на спині. Фінал

  1. Мірослав Кнедла (Чехія) – 24.80 секунди
  2. Олександр Желтяков (Україна) – 24.91 секунди
  3. Улісес Саравія (Аргентина) – 25.02 секунди