Через великі втрати авіації Росія перейшла до тактики використання надзвукових протикорабельних крилатих ракет типу Х-22, – Залужний

0
164

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний провів чергову телефонну розмову із головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

Про це Залужний повідомив у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“Під час телефонної розмови цієї ночі голова об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі запитав мене, що для нас означає перемога. Це насправді важливе питання. Для мене перемога – це знищення ворога, який знаходиться на нашій землі, і звільнення всіх захоплених ним територій”, – зазначає головнокомандувач ЗСУ.

Залужний розповів  генералу Міллі про оперативну обстановку. Вона залишається складною, але наш настрій бойовий і ми націлені тільки на Перемогу.

“Я також акцентував на продовженні застосування противником стратегічних крилатих ракет. Щоденно ворог випускає від 10 до 14 крилатих ракет по обʼєктах цивільної інфраструктури. Останнім часом Росія вдається до тактики масованого використання надзвукових протикорабельних крилатих ракет типу Х-22 по зазначених обʼєктах. Так, минулої доби по Кременчуцькому нафтопереробному заводу противник застосував 12 крилатих ракет, дві з яких вдалося збити з ПЗРК “Стінгер”. Однією з причин переходу противником до цієї тактики є відмова від застосування авіації, яка несе великі втрати”, – додає Залужний.

За його словами, телефонна розмова з генералом Міллі – це чергова нагода висловити вдячність Народу та Уряду США за надану допомогу, а також можливість запевнити, що ми ведемо суворий облік та контроль за використанням наданих матеріальних засобів. Ми готові поділитися всіма матеріалами з Посольством Сполучених Штатів, щойно воно повернеться до України.