Борець-депутат зі “Слуги народу” Беленюк заявив, що визначає перехворівших COVID-19 по запаху

0
170

Український борець греко-римського стилю, срібний призер Олімпійських ігор, народний депутат України з фракції “Слуга народу” Жан Беленюк заявив, що виявив у себе незвичайну здатність. За його словами, він може визначати людей, які перенесли COVID-19, по запаху їх тіла.

Нардеп Жан Беленюк виявив у себе здатність визначати людей, які перенесли COVID-19, по запаху їх тіла. Про це Беленюк написав у себе в Facebook, в понеділок, 22 лютого.

“Виявив у себе здатність визначати людей, які перенесли COVID-19, по запаху їх тіла. Спочатку, у себе помітив специфічний запах пахв, потім (займаюся ж контактним видом спорту, з рясним потовиділенням в процесі) почав помічати у своїх спаринг-партнерів, які перехворіли ковідом, такий же запах, мені він чимось нагадує часник. Друзі, може у когось теж такі вміння з’явилися ?? Тому як, якщо це унікальна здатність, відразу ж подаю свою кандидатуру в шоу “Україна має талант”, – написав Беленюк.

Депутат звернувся до користувачів соцмереж з питанням, чи були у когось подібного. Деякі користувачі в коментарях під постом відзначили, що після хвороби відчувають запахи спотворено. Інші ж не сприйняли Беленюк серйозно, заявивши, що “це нормальний процес перетворення в перевертня”, або запропонувавши, серед іншого, “понюхати Киву”.

последние новости в Украине останні новини в Україні